Chata Magurka má kapacitu ubytovania 50 lôžok vrátane prístelkov. Na výber máme izby v penziónovom štandarde s vlastným WC a kúpeľňou v podkroví a izby v turistickom štandarde, s poschodovými posteľami a spoločným sociálnym zariadením, ktoré sa nachádzajú na prízemí chaty. Izby a priestory na prízemí majú bezbariérový prístup, takže si k nám môžu urobiť výlet aj vozíčkari. Jednoducho a účelne zariadeným izbám dodáva pocit útulnosti upokojujúce vyžarovanie dreva, ktoré je použité na podlahe aj na stenách formou obkladu.  

ŠTANDARDNÉ Izby

Maximálny komfort turistickej chaty

Štandardné izby ponúkajú vysoký komfort ubytovania v príjemnom prostredí Chaty Magurka. Sú vybavené príslušným počtom postelí (jednolôžkových a dvojlôžkových), nočnými stolíkmi, lampami, vešiakmi, komodami a skriňami. Izby majú aj vlastné sociálne zariadenie. Pre každého hosťa máme prichystaný uterák.

Ponúkame nasledovné typy izieb, každú so samostatnou kúpeľňou a WC:

         1x izba 2+1

         4x izby 3+1

         1x izba 4+1

         1x izba 5+2

TURISTICKÉ Izby

Čistota a veľký komfort pre turistov

Izby v turistickom štandarde sú minimalistické, ale poskytujúce maximálny komfort pre turistov. Vybavené sú poschodovými ale aj jednoduchými posteľami a uterákmi. Sociálne zariadenie je spoločné, nachádzajúce sa na chodbe. V turistickom štandarde máme spolu 17 lôžok a dve prístelky.

Izby v turistickom štandardne na prízemí, so spoločnými sociálnymi zariadeniami:

         2 izby 2+0 (1 x poschodová posteľ)

         2 izby 4+0 (2 x poschodové postele)

         1 izba 4+1 (2 x poschodové postele + prístelka)

         1 izba 5+1 (2 x poschodové postele, 1 lôžko a prístelka)

Sociálne zariadenie

Izby v turistickom štandarde majú k dispozícii spoločné sociálne zariadenie – toalety a sprchy, nachádzajúce sa len kúsok od izieb, na rovnakom podlaží. Spoločné sociálne zariadenie je čisté a moderné, spĺňajúce najvyšší hygienický štandard.

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

UPOZORNENIE: Naša chata je „učupená“ hlboko v lone prírody medzi kopcami, takže nie vždy k nám „doletí“ telefonický signál. Ak sa vám kvôli slabému signálu nepodarilo dovolať sa nám, skúste napísať e-mail, sms, prípadne správu cez WhatsApp, Viber, Messenger.