Chata Magurka má kapacitu ubytovania 46 lôžok vrátane prístelkov. Na výber máme izby v štandarde s vlastným WC a kúpeľňou v podkroví a izby v rodinnom duchu, s poschodovými posteľami a sociálnym zariadením, ktoré sa nachádzajú na prízemí chaty. Izby a priestory na prízemí majú bezbariérový prístup, takže si k nám môžu urobiť výlet aj vozíčkari. Jednoducho a účelne zariadeným izbám dodáva pocit útulnosti upokojujúce vyžarovanie dreva, ktoré je použité na podlahe aj na stenách formou obkladu.  

Naše izby majú rôznu kapacitu. Ďakujeme, že sa navzájom rešpektujeme a izby s vyššou kapacitou majú šancu navštíviť väčšie skupiny.
Ak si potrpíte na komfort, radi Vám vídeme v ústrety s väčšou izbou, no vtedy bude účtovaný poplatok za celú izbu, nie za osobu.

ŠTANDARDNÉ Izby

Maximálny komfort horskej chaty

Štandardné izby ponúkajú vysoký komfort ubytovania v príjemnom prostredí Chaty Magurka. Sú vybavené príslušným počtom postelí (jednolôžkových a dvojlôžkových), nočnými stolíkmi, lampami, vešiakmi, komodami a skriňami. Izby majú aj vlastné sociálne zariadenie. Pre každého hosťa máme prichystaný uterák.

Ponúkame nasledovné typy izieb, každú so samostatnou kúpeľňou a WC:

         1x izba 2+1 / horné poschodie

         4x izby 3+1 / horné poschodie

RODINNÉ Izby

Čistota a veľký komfort pre každého

Izby ponúkajú plnohodnotný komfort pre skupiny, rodiny ale aj turistov. Vybavené sú poschodovými ale aj jednoduchými posteľami a uterákmi. Nájdete u nás kľud a pohodu, wifi pre potreby home office, chutnú domácu kuchyňu a parkovanie pri chate. 

Rodinné izby sú na prízemí aj na poschodí chaty:

         1x izba 4+1 / horné poschodie

         1x izba 5+2 / horné poschodie

         1x izba  4+0 / bezbariérová (dolné poschodie)

         1x izba 4+1 / bezbariérová (dolné poschodie)

         1x izba 4+2 / bezbariérová (dolné poschodie)

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

UPOZORNENIE: Naša chata je „učupená“ hlboko v lone prírody medzi kopcami, takže nie vždy k nám „doletí“ telefonický signál. Ak sa vám kvôli slabému signálu nepodarilo dovolať sa nám, skúste napísať e-mail, sms, prípadne správu cez WhatsApp, Viber, Messenger.