Súkromné skupiny

Stretnúť dnes človeka nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohol zdať.

Hoci krúžime okolo seba a trávime čas v jednej miestnosti, v skutočnosti nie sme spolu. Chýba nám komunikácia a vzájomná blízkosť, o ktorú nás pripravil zhon, stres a v neposlednom rade moderné technológie.

Odtrhnite na chvíľu zrak od svojho mobilu a vžite sa s nami  do atmosféry „ako voľakedy“, ktorú  Chata Magurka ponúka. Vezmite rodinu, priateľov alebo kolegov a príďte si odpočinúť do ticha nedotknutej prírody. U nás máte príležitosť užiť si pokoj a pohodu, ktorú si viete spestriť aktivitami u nás na chate a v jej okolí. Deti majú možnosť vyšantiť sa na rozľahlom ihrisku s preliezkami alebo pátrať po záhadách Magurky s permoníkom Hybajkom. Za vyskúšanie tiež stojí ozajstné ryžovanie zlata, spoločná grilovačka v altánku alebo kúpeľ v horúcej kadi pod holým nebom a iné.

Spravte si u nás na Chate Magurka nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku alebo stretávku s kamarátmi zo školských čias. Venujete sa s partiou akejkoľvek záujmovej činnosti ? Magurka poskytuje pokojné prostredie a skvelé podmienky na organizovanie rôznych tematických workshopov. Len jej musíte dať šancu.

Otvorené denne

Sme pre vás otvorení denne

WIFI zdarma

V celej chate je k dispozícii WiFi

Spoločenské podujatia

Kapacita salónika je cca 30 osôb

Psy povolené

Môžete prísť aj s vašim miláčikom

E-BIKE

Dobíjacia stanica priamo na chate

Najvýhodnejšia cena
rezervácie iba cez:
Tel.: +421 903 704 444
E-mail: info@magurka-liptov.sk