Recenzie

Na chate sme boli prvýkrát, ale určite sa vrátime. Boli sme ubytovaní ako skupina 27 ľudí a napriek tomu, že sa personál mal čo obracať, nemizol im úsmev z tváre ani pri požiadavkách na zmenu objednaného jedla.

Monika Š.

Strávili sme tu krásny čas počas nášho teambuildingu. Boli sme spokojní so stravou, ubytovaním a najmä s príjemným a ochotným personálom. Ďakujeme, radi sa k Vám opäť vrátime.

Kolektív Kutan & Partners s.r.o.

Aj keď sa zastavíte len na chvíľu – na pivko na biku, alebo s deťmi na super ihrisku pri chate, či rýchly obed – na MAGURKE je super – mali sme možnosť vyskúšať celá partia psíčkarov na celý víkend a určite sa vrátime – štýlové ubytko, kuchyňa nonstop.

Mary S.

Prijemna obsluha, velky vyber, možnosť zakúpenia byliniek.

Lukas J.

Na oddych a relax ako stvorené. A to v každom ročnom období iné. Iné a zároveň krásne…

Karol K.

Hezká chata na krásném místě. V místě není dorbý mobilní signál, což je vlastně plus. Jediná nevýhoda za kterou ale chata nemůže, je špatný stav silnice z Bešeňové.

Pavel M.

Po výlete na Holi sme sa prišli na chatu Magurka občerstviť a zregenerovať sily na ďalší presun na Železné. Prekvapil ma luxusný a kvalitný sortiment reštaurácie. Ochutnali sme pravý a jemný destilát, remeselnícke pivo, nealko.

Milan F.

Very nice place to sit and rest after hiking. Friendly and quick service, tasty halušky and cozy interior. Would like to come back there.

Magda R.

Na chate Magurka sme mali oslavu s partiou kamarátov. Užili sme si jej prekrásne okolie v záľahe snehu, sánkovačku i kúpanie v kadi. Izby sú pekné, priestranné a čisté, niektoré veľmi zaujímavo riešené. Majitelia a personál boli veľmi milí a naozaj vo všetkom nám vyšli v ústrety. Určite sa vrátime aj v lete a decká si užijú super ihrisko pod chatou.

Robert L.

Chata je po rekonstrukci celá v dřevěném obložení. Velice dobrá kuchyně a ochotný personál. Točený Šariš, lahvová Plzeň. Ubytování odpovídá lepšímu turistickém standardu. WC a sprcha v pokoji.

Radim P.

Podnik s veľkým potenciálom na úžasnom mieste v Nízkych Tatrách. Noví majitelia sa snažia rozvíjať ponuku služieb, držím palce. Majitelia investovali do úžasného zábavného parčíka blízko chaty, kde sa môžu vyblbnúť deti každého veku.

Radomir R.

Veľmi príjemné miesto na oddych. Personál na chate tak isto veľmi milý a príjemný a ochotný poradiť čo sa týka výstupov do hôr. Skvelá destinácia na dovolenku.

Patrik P.

Otvorené denne

Sme pre vás otvorení denne

WIFI zdarma

V celej chate je k dispozícii WiFi

Spoločenské podujatia

Kapacita salónika je cca 30 osôb

Psy povolené

Môžete prísť aj s vašim miláčikom

E-BIKE

Dobíjacia stanica priamo na chate

Najvýhodnejšia cena
rezervácie iba cez:
Tel.: +421 903 704 444
E-mail: info@magurka-liptov.sk