Reštaurácia

Zažite „ako voľakedy“ v reštaurácii Chaty Magurka.

Otváracie hodiny

Pondelok – Štvrtok 9:00 – 20:00 hod.
Piatok – Sobota 8:00 – 22:00 hod.
Nedeľa 8:00 – 20:00 hod.
Kuchyňa je otvorená 8:00 – 20:00 hod.

Kapacita reštaurácie Chaty Magurka je 60 vnútorných miest (40 priamo v reštaurácii + 20 miest salónik) a 40 vonkajších miest (hlavná terasa + menšia bočná terasa – „Brloh“).

V našej reštaurácii Vám ponúkame tradičnú domácu kuchyňu, trochu netradičným spôsobom. V prvom rade saj pri varení riadime našim heslom: „ako voľakedy“ a všetky jedlá pripravujeme priamo na chate, bez použitia polotovarov.
V ponuke nájdete nielen slovenské klasiky ako bryndzové halušky, strapačky či makové šúľance, ale aj nápadité kombinácie napríklad s bryndzovým tatarákom alebo pestré spôsoby prípravy diviny.

K dobrému jedlu a príjemnému pocitu zo zážitku patrí aj nápoj z nášho nápojového lístku, ktorý má za úlohu milo prekvapiť. Počas horúcich letných dní sa môžete osviežiť studenými nápojmi a slovenským remeselným pivom, ktoré u nás čapujeme. V zime zas nenecháme nikoho chladným a telo i myseľ zahrejeme šoférom aj spolujazdcom.

Pokiaľ ste na sladké, určite spravíte správne rozhodnutie výberom z našich domácich dezertov, ktoré pečieme podľa receptov od našej babičky. Pre zdravé maškrtenie máme v zálohe domácu fit-tyčinku, ktorá je plná vlákniny a energie.

A čo by to bolo za dezert, keby k nemu chýbala káva podľa Vašich predstáv? Presne tak, na Chate Magurka si na svoje prídu aj zarytí kávičkári, ktorí si u nás môžu pochutiť na čerstvo praženej káve zo slovenskej pražiarne.

Pre ucelené kolektívy varíme podľa požiadaviek a všeobecne záväzných vyhlášok (napr. v prípade škôl v prírode).

Jedálny lístok

Pokiaľ chcete zistiť čo si u náš môžete dať, pozrite si náš jedálny lístok.

Jedálny lístok

Salónik

V rámci reštaurácie máme k dispozícií útulnú miestnosť vhodnú pre súkromné oslavy, posedenia, porady, teambuildingy a iné akcie určené pre uzavretú spoločnosť až do 25 osôb.

Diétna strava

Pokiaľ nám v dostatočnom predstihu oznámite, že máte záujem o stravu so špeciálnymi požiadavkami, vieme sa o to postarať. Bežne pripravujeme napríklad jedlá pre celiatikov.

GRILL BALÍČEK

Zažite to svoje „ako voľakedy“ pri večernom táboráku za zvukov pahreby a gitary na Magurke.

Balíček obsahuje: 300g mix na grilovanie – domáca klobása (pre deti špekáčik), slanina, chlieb a prílohy podľa výberu: kečup, chren, horčica.

Pre ubytovaných hostí, ktorí si balíček zakúpia, je drevo a grilovací altánok zdarma.

TURISTICKÝ BALÍČEK

Na každej správnej túre nesmie chýbať poriadna desiata. Pred cestou na kopce Vám radi na objednávku pripravíme turistický balíček, ktorý obsahuje: 120g vyprážaný bravčový rezeň, 2 krajce chleba, obloha, 0,5l minerálky v plastovej fľaši, horalka, ovocie.

Otvorené denne

Sme pre vás otvorení denne

WIFI zdarma

V celej chate je k dispozícii WiFi

Spoločenské podujatia

Kapacita salónika je cca 30 osôb

Psy povolené

Môžete prísť aj s vašim miláčikom

E-BIKE

Dobíjacia stanica priamo na chate

Najvýhodnejšia cena
rezervácie iba cez:
Tel.: +421 903 704 444
E-mail: info@magurka-liptov.sk