Chata Magurka > Aktuálna ponuka > Na Magurku so štvornohým miláčikom

Na Magurku so štvornohým miláčikom

Chodievate radi so psíkom na turistiku alebo prechádzky? Tu v okolí Magurky je mnoho možností kam sa na takéto trasy vydať.

Skvelá správa pre všetkých psíčkarov je tiež, že chata Magurka je takzvane pet-friendly. Znamená to, že sa ubytujete aj so psíkom.

Magurský zlatý chodník poskytuje viacero možností o ktorých si môžete prečítať na našich stránkach. Najdlhšia túra je dlhá 8,7 km a zaberie vám 4-5 hodín.

Dbajte na bezpečnosť ostatných ľudí a psíkov a aj keď máte dobre vychovaného štvornohého parťáka, prosíme vás aby ste ho nechali celý čas na vôdzke.

Dôležité je, že prechádzky v okolí nie sú príliš náročné a nečakajú vás teda žiadne prekážky ako rebríky či laná, čo pri turistike so psom býva celkom podstatná komplikácia. Na konci sa vám napriek tomu naskytnú krásne a zaslúžené výhľady na hrebene Nízkych Tatier. 

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, pokojne sa odfotografovať a potom nás označiť @chatamagurka alebo hastagovať #chataMagurka na vašom príspevku! Veľmi radi uvidíme fotografie vás a vašich štvornohých kamarátov.

Psíky na fotografiách v článku sú ilustračné. Pripomíname, že v národnom parku je podľa nariadení nutno mať psíka na vodítku. Ďakujeme, že toto nariadenie rešpektujete.

Kam ďalej?

Pozrite si našu ďalšiu ponuku. 

Magurský zlatý chodník

Náučný chodník, ktorý sa dá prejsť aj na skialpových lyžiach.

Čítať viac =>

Novinky na Magurke

Pozrite si náš blog s rozhovormi alebo informáciami z Magurky.

Čítať viac =>

Reštaurácia

Kompletnú ponuku reštaurácie s jedálnym lístkom nájdete na našich stránkach. 

Čítať viac =>

Ubytovanie

Útulné a pohodlné ubytovanie na horskej chate. Izby s vlastným sociálnym zariadením. 

Čítať viac =>

Ďalšie aktivity a informácie nájdete aj sekcii Novinky