Novinky

Na Magurku so štvornohým miláčikom

Chodievate radi so psíkom na turistiku alebo prechádzky? Tu v okolí Magurky je mnoho možností kam sa na takéto trasy vydať.

Skvelá správa pre všetkých psíčkarov je tiež, že chata Magurka je takzvane pet-friendly. Znamená to, že sa ubytujete aj so psíkom.

Magurský zlatý chodník poskytuje viacero možností o ktorých si môžete prečítať na našich stránkach. Najdlhšia túra je dlhá 8,7 km a zaberie vám 4-5 hodín.

Dbajte na bezpečnosť ostatných ľudí a psíkov a aj keď máte dobre vychovaného štvornohého parťáka, prosíme vás aby ste ho nechali celý čas na vôdzke.

Dôležité je, že prechádzky v okolí nie sú príliš náročné a nečakajú vás teda žiadne prekážky ako rebríky či laná, čo pri turistike so psom býva celkom podstatná komplikácia. Na konci sa vám napriek tomu naskytnú krásne a zaslúžené výhľady na hrebene Nízkych Tatier.

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, pokojne sa odfotografovať a potom nás označiť @chatamagurka alebo hastagovať #chataMagurka na vašom príspevku! Veľmi radi uvidíme fotografie vás a vašich štvornohých kamarátov.

Psíky na fotografiách v článku sú ilustračné. Pripomíname, že v národnom parku je podľa nariadení nutno mať psíka na vodítku. Ďakujeme, že toto nariadenie rešpektujete.

Publikované: 2. marca 2021
Zdieľajte článok:

Otvorené denne

Sme pre vás otvorení denne

WIFI zdarma

V celej chate je k dispozícii WiFi

Spoločenské podujatia

Kapacita salónika je cca 30 osôb

Psy povolené

Môžete prísť aj s vašim miláčikom

E-BIKE

Dobíjacia stanica priamo na chate

Najvýhodnejšia cena
rezervácie iba cez:
Tel.: +421 903 704 444
E-mail: info@magurka-liptov.sk