Stretnúť dnes človeka vôbec nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Hoci chodíme okolo seba alebo trávime čas v jednej miestnosti, v skutočnosti nie sme spolu. Chýba komunikácia a vzájomná blízkosť, o ktorú nás pripravil zhon, stres a v neposlednom rade, moderné technológie.

Prestaňte sa na chvíľu pozerať do svojho mobilu a obnovte kontakt so svojou rodinou, so starými kamarátmi, ale i sami so sebou v tichu a harmónii nedotknutej prírody. Príďte si k nám skutočne oddýchnuť a prežívať jednoduchosť bytia v prítomnom okamihu. U nás v Magurke vám neponúkame zážitkami nabitý program, ale ticho, kľud a pohodu, dlhé prechádzky prírodou po osvedčených trasách, krásne scenérie a očarujúce výhľady. Na svoje si prídu aj deti, ktoré sa môžu do sýtosti vyšantiť na našom ihrisku na lúke priamo pod našou chatou, kým vy si môžete večer posedieť pri ohni alebo si užiť horúci kúpeľ v drevenej kadi pod holým nebom.

Spravte si u nás nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku, alebo si zorganizujte výlet so svojimi kamarátmi zo školských čias, s partiou z jogy či inej záujmovej činnosti. Pokojné a harmonicky pôsobiace prostredie vytvára skvelé podmienky na organizovanie rôznych tematických workshopov. Lúka pri našej chate je ideálna na skupinové cvičenia, tanec alebo meditácie. Na okolí nájdete aj miesta ideálne na maľovanie plenérov.

Fotogaléria