Navštívte reštauráciu priamo na Chate Magurka

 

Kapacita celej reštaurácie je cca 70 miest vo vnútri (50 reštaurácia a 20 salónik), plus dalších cca 40 miest vonku na parádnej novej terase. V salóniku sa konajú porady, súkromné posedenia, teambuildingy a iné uzavreté spoločnosti.

Reštaurácia Chaty Magurka ponúka domácu kuchyňu, bez polotovarov. V ponuke nájdete nielen slovenské špeciality ako bryndzové halušky, strapačky či makové šúľance, ale aj klasické jedlá ako vyprážaný rezeň, divinový guľáš, či grilovaný hermelín. Medzi obľúbené jedlá patrí napríklad náš rezeň, ktorý pripravujeme trochu inak – plnený bryndzou.
Na leto do jedálneho lístka zaradíme čerstvý zeleninový šalát s grilovaným hermelínom alebo grilovaným kuracím mäsom, hriankou a dresingom
Nápojový lístok vás milo prekvapí pestrou ponukou studených či horúcich nápojov. Po túre vám prunesie to pravé osvieženie remeselné pivo, ktoré sa u nás čapuje a na svoje si prídu aj kávičkári. Píšime sa totiž skevlou kávou z domácej prežiarne.

Otváracie hodiny reštaurácie

pondelok – štvrtok

9:00 – 20:00

piatok – sobota

8:00 – 22:00

nedeľa

8:00 – 20:00

Kuchyňa je otvorená

do 19:30 

Špeciálna ponuka

Gril balíček:  7 eur

Obsahuje: 300 g mix na grilovanie – domáca klobása (pre deti špekáčka), slanina, chlieb a prílohy podľa výberu: kečup, chren, horčica.

Pre ubytovaných, ktorío si balíček zakúpia, je drevo a grilovací altánok zdarma. Využívajú ho hostia na večerné posedenie pri ohni v našom gril altánku.

Turistický balíček: 7 eur

Obsahuje: 150 g vyprážaný bravčový rezeň, 2 krajce chleba, obloha, 0,5l minerálka v plastovej fľaši, horalka, ovocie.

Raňajky

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky formou teplého a studeného bufetu.

Teplý bufet: praženica alebo volské oká, párky a pod.
Studený bufet: šunka, saláma, syr, maslo, džem, pomazánka, čerstvá zelenina, jogurty, musli, cerálie
Nápoje: káva, čaj, mlieko, džús, voda

Raňajky sa podávajú od 7:30 do 9:30 hod.

Obedy

Okrem jedál, ktoré nájdete na jedálnom lístku, ponúkame vždy (aj pri nižšej obsadenosti alebo počas sviatkov) aj hotové jedlo a polievku ako denné menu za cenu 8,50 eur.

Obvykle ide o domáce jedlá napríklad segedínsky guláš s knedľou, bryndzové pirohy, pečené kura s ryžou, divina a podobne.

Diétna strava

V prípade, že nám v predstihu oznámite, že máte záujem o špeciálnu diétnu stravu, vieme pre vás pripraviť jedlo podľa vašich požiadaviek. Bežne pripravujeme napríklad jedlá pre celiatikov.

Pre ucelené kolektívy varíme podľa požiadaviek, prípadne podľa všeobecne záväzných vyhlášok (napr. pre školy v prírode).

Večere

Ubytovaní hostia majú možnosť doobjednať si k raňajkám aj večere, ktoré zahŕňajú polievku a hlavné jedlo za 8,50 eur.

Fotogaléria