Navštívte reštauráciu priamo na Chate Magurka

Kapacita celej reštaurácie je cca 70 miest vo vnútri (50 reštaurácia a 20 salónik), plus ďalších cca 40 miest vonku na parádnej novej terase. V salóniku sa konajú porady, súkromné posedenia, teambuildingy a iné uzavreté spoločnosti.

Reštaurácia Chaty Magurka ponúka domácu kuchyňu, bez polotovarov. V ponuke nájdete nielen slovenské špeciality ako bryndzové halušky, strapačky či makové šúľance, ale aj klasické jedlá ako vyprážaný rezeň, divinový guláš či grilovaný hermelín. Medzi obľúbené jedlá patrí napríklad náš rezeň, ktorý pripravujeme trochu inak – plnený bryndzou.
Na leto do jedálneho lístka zaradíme čerstvý zeleninový šalát s grilovaným hermelínom alebo grilovaným kuracím mäsom, hriankou a dresingom.
Nápojový lístok vás milo prekvapí pestrou ponukou studených či horúcich nápojov. Po túre vám prinesie to pravé osvieženie remeselné pivo, ktoré sa u nás čapuje. Na svoje si prídu aj kávičkári. Sme pyšní na skvelú kávu z domácej pražiarne.

Otváracie hodiny reštaurácie

Pondelok – Štvrtok

9:00 – 20:00

Piatok – Sobota

8:00 – 22:00

Nedeľa

8:00 – 20:00

Kuchyňa je otvorená

do 19:30 

Špeciálna ponuka

Gril balíček: 7 EUR

Obsahuje: 300g mix na grilovanie – domáca klobása (pre deti špekáčik), slanina, chlieb a prílohy podľa výberu: kečup, chren, horčica.

Pre ubytovaných hostí, ktorí si balíček zakúpia, je drevo a grilovací altánok zdarma. Využívajú ho hostia na večerné posedenie pri ohni.

Turistický balíček: 7 EUR

Obsahuje: 150g vyprážaný bravčový rezeň, 2 krajce chleba, obloha, 0,5l minerálky v plastovej fľaši, horalka, ovocie.

Piknikový kôš: od 29 €

Obsahuje: Rozložte deku na našej lúke a užívajte si čerstvý vzduch a spoločné chvíle so svojimi blízkymi a výhľadom na okolité kopce Nízkych Tatier.

Stačí prísť, všetko ostatné máme pre vás priprapravené. Viac o pikniku nájdete tu.

Raňajky

V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky formou teplého a studeného bufetu.

Teplý bufet: praženica alebo volské oká, párky a pod.
Studený bufet: šunka, saláma, syr, maslo, džem, nátierka, čerstvá zelenina, jogurty, müsli, cereálie
Nápoje: káva, čaj, mlieko, džús, voda

Raňajky podávame od 7:30 do 9:30 hod.

Obedy

Okrem jedál, ktoré nájdete na jedálnom lístku, ponúkame vždy (aj pri nižšej obsadenosti alebo počas sviatkov) aj hotové jedlo a polievku ako denné menu za cenu 9,90 EUR.

Obvykle ide o domáce jedlá napríklad segedínsky guláš s knedľou, bryndzové pirohy, pečené kura s ryžou, divina a podobne.

Diétna strava

V prípade, že nám v predstihu oznámite, že máte záujem o špeciálnu diétnu stravu, vieme pre vás pripraviť jedlo podľa vašich požiadaviek. Bežne pripravujeme napríklad jedlá pre celiatikov.

Pre ucelené kolektívy varíme podľa požiadaviek, prípadne podľa všeobecne záväzných vyhlášok (napr. pre školy v prírode).

Večere

Ubytovaní hostia majú možnosť doobjednať si k raňajkám aj večere, ktoré zahŕňajú polievku a hlavné jedlo za 9,90 EUR.

Fotogaléria