Chata Magurka > Accommodation packages > Tri noci na Troch kráľov

Tri noci na Troch kráľov

Skôr než sa po úspešnom štarte nového roka vrhnete do víru pracovných povinností, užite si ešte u nás, v krásnom horskom prostredí na Magurke
predĺžený trojkráľový víkend.

Trojkráľový pobyt na Magurke

Na 3 noci od 3.1. do 6.1. 2020

Cena pobytu: 111,11 Eur na osobu

V tomto období roka zvykne byť na Magurke krásna biela zima, ktorá poskytuje tie najlepšie podmienky na zimné radovánky, prechádzky zasneženou krajinou, skialpinizmus či bežkovanie. Alebo sa môžete na chvíľu vrátiť do detských čias a postaviť si snehuliaka či užiť si guľovačku.

Nudiť sa nebudete ani u nás na chate. Tešiť sa môžete na ochutnávku rumov, sviatočnú trojkráľovú večeru alebo super wellness. Veríme, že vás nadchne a pobaví aj možnosť zapojiť sa do burzy “nevydarených” vianočných darečkov, ktorá sa bude konať v nedeľu popoludní. 

V cene pobytu je zahrnuté:

  • Ubytovanie na tri noci v izbe typu štandard
  • Raňajky formou švédskych stolov
  • Sobota od 20.00 hod. – ochutnávka rumov s pútavými príbehmi
  • Nedeľa o 18.00 hod. – sviatočná večera s regionálnymi špecialitami 
  • 1 hod. vo fínskej bedľovej saune
  • 1 hod. horúci kúpeľ v drevenej kadi pod holým nebom
Wellness večer

Ak strávite niekoľko hodín na cestách a dorazíte k nám dolámaní, alebo cez deň poriadne vymrznete pri potulkách zimnou krajinou, určite vám dobre padne poriadny wellness večer. Jednu návštevu sauny a hodinový horúci kúpeľ v drevenej kadi u nás na terase máte v cene pobytu. Čas si rezervujte čo najskôr na recepcii.

Ochutnávka rumov

V sobotu večer pre vás vyčaríme atmosféru dobrodružného Karibiku. Popri ochutnávke skvelých rumov, vás na slovo vzatý odborník prevedie históriou tohto legendárneho moku. Každý rum má svoj vlastný príbeh, ktorý vás v duchu prenesie medzi pirátov, na kráľovské dvory alebo na trstinové plantáže. Začíname o 20.00

Bazár darčekov

Aj vám sa stáva, že pod stromčekom nájdete veci, ktoré vám nechýbajú k šťastiu? Máte pár takýchto nádielok odložených aj z narodenín či z vlaňajších Vianoc? Neskladujte ich, no ani ich nezahadzujte. Recyklujte! Prineste veci, ktoré doma nepotrebujete a zapojte sa do nášho nedeľného bazáru, možno niekomu inému spravia radosť. Začíname o 14.00

Sviatočná večera

Spravte si s nami druhé Vianoce a ochutnajte špeciality, ktoré sa v našich končinách tradične pripravovali v období vianočných sviatkov. Trojkráľová večera sa podáva v nedeľu o 18.00 a po nej bude následovať žrebovanie –  výherca získa Voucher pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami cez pracovné dni na našej chate.

Pre štamgastov

Pre tých z vás, ktorí v našich končinách hľadáte najmä turistiku a športové vyžitie a na našej chate budete v tomto čase hľadať iba nocľah, nechávame voľné izby v turistickom štandarde za 17 Eur na osobu na noc.