fbpx

Hľadali sme ticho…

 

Hľadali sme ticho a miesta, ktoré sa nedajú popísať, ktoré musíte jednoducho zažiť. A tak sme pri našich túlačkách s batohom cez hory našli TO NAŠE miesto. Osada Magurka má pre nás neuchopiteľnú krásu, iný vzduch a nebezpečnú príťažlivosť.

 

Normálne už nečítajte zaručených 10 tipov, čo vám prinesie pobyt v prírode. Jednoducho sa zdvihnite a choďte to zažiť na vlastnej koži. Počúvajte ticho (áno, ticho sa dá počúvať), otvorte oči a zabudnite na všetky „povinné“ veci. V Magurke na Liptove nemáme animátora, ktorý vám bude robiť program a naháňať vás, čo máte robiť. Ani 300 umelých hračiek, ktorými zasypete vaše deti. Máme však vonkajšie ohnisko, kde si môžete pod strechou opekať, čo len chcete a detské ihrisko, ktoré sa nedá nevyskúšať.

 

Turistické chodníky pre rodiny s deťmi, začiatočníkov a pokročilých, cyklistické trasy pre tých odvážnejších. V zime skialpinistické túry, či túry na snežniciach po zimných vyznačených trasách. Lyžiarske zjazdovky sú cez kopec, ak by ste zatúžili napríklad po tejto aktivite.

 

Večer si užijete pohodu bez štvorprúdovky pod oknami v saune alebo v drevenej kadi pod holým nebom. Na zahodenie nie je ani lúka pod chatou, kde ešte „malí“ turisti na detskom ihrisku zvyknú vyčerpať posledné zvyšky svojich síl.

tichopohoda

…Chata Magurka…

Ak máte špeciálne požiadavky alebo ste nenašli na celej stránke odpoveď na svoje otázky, 

kontaktujte nás, prosím, na tel. č.: +421 903 704 444 alebo emailom na info@magurka-liptov.sk